MİNİMALİZM

Güvenli,
konforlu ve başarılı bir yaşam

kurumsal

Sektörde
yetenekli bir marka.

VIO İnşaat altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminde tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

Yenilikten
güç alan tasarım.

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır. Ürün teslimini daima zamanında yapar.

HİZMETLERİMİZ

YENİLİKÇİ

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olarak katkıda bulunuyoruz.

HIZLI

VIO, inşaat sektöründe gurur dolu 5 yılını tamamlamış, geçmiş yıllardaki başarıları ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiştir. Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğini duyduğunuz güven ve sorumluluk ile perçinlemiş olmaktan gurur duyan VIO İnşaat, bu mutluluk ile yeni projelere adım atmaktadır.

EKONOMİK

VIO İnşaat, gelişmiş teknik ve teknolojik altyapısı sayesinde maliyetleri minimize edebilen bir kurum. Sahip olduğu lojistik güç ile sahada oluşabilecek herhangi bir teknik aksaklığı hızlıca giderebilecek kabiliyette olan Şirket, bu sayede projelerine ara vermeksizin devam edebiliyor.

5

YILLIK DENEYİM
Modern bir klasik

SİZ BU ÖDÜLÜ
HAKETTİNİZ!

BAŞKA BİR
SAMSUN

VIO İnşaat projelerinin ortak özelliği; en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması, malzeme ve uygulama kalitesi ile kaliteden ödün vermemesidir.